Studio Plan Art
STUDIO PLAN ART INTERNETOWE WYDAWNICTWO i STUDIO POLIGRAFII
e-mail
 
         O NAS      OFERTA DLA URZĘDÓW i INSTYTUCJI      POLIGRAFIA      TABLICE INFORMACYJNE      USŁUGI DRONEM      KONTAKT / ZAPYTANIE
 

Poligrafia i druk, projekt graficzny i skład
katalogi • ulotki • plakaty i wiele innych


Od ponad piętnastu lat działamy na rynku poligraficzno - wydawniczym. Oferujemy opracowania przewodników, informatorów, folderów, katalogów reklamowych i produktowych dla firm, Klientów indywidualnych oraz instytucji. Mamy duże doświadczenie, potrafimy doradzić oraz znaleźć satysfakcjonujące Państwa rozwiązania od pomysłu do realizacji przedsięwzięcia / projektu.
Nasze usługi poligraficzne skupiają się na działach w popularnych technikach drukarskich - druk offsetowy, cyfrowy w wielu aspektach technologicznych. Zajmujemy się kompleksową obsługą w zakresie przygotowania i druku szeroko rozumianych materiałów informacyjnych w technice wybranej przez Klienta. Mamy bogate portfolio oraz grono zadowolonych odbiorców, którzy do nas chętnie wracają z kolejnymi projektami.
Oferujemy również profesjonalne usługi tak zwanej małej poligrafii - projektujemy wizytówki, znaki graficzne, ulotki, plakaty, teczki i papiery firmowe. Dopełnieniem naszej oferty są tablice wolnostojące, które projektujemy oraz montujemy, gdzie montażem zajmuje się współpracująca z nami znana firma o zasięgu ogólnopolskim. Nasza oferta, choć wydaje się rozbudowana jest ukierunkowana na spełnienie oczekiwań wymagającego, indywidualnie traktowanego odbiorcy. Zapraszamy do kontaktu licząc, iż dołączą Państwo do grona naszych stałych i zadowolonych partnerów biznesowych.
Wszelkie kalkulacje wykonujemy w jak najszybszym terminie, prosimy o e-mail lub telefon.


   

STUDIO PLAN ART Internetowe Wydawnictwo i Studio Poligrafii - rok powstania 2003 tel. 501 015 107   •   e-mail